Era Radyoloji Görüntüleme Hizmetleri San.ve Tic.A.Ş. olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlamış olduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

İleri Yapay Zeka Uygulamaları

Home İleri Yapay Zeka Uygulamaları

İLERİ YAPAY ZEKA UYGULAMALARI

Line

Bu uygulamalar Radyoloji Hekiminin rapor hazırlamasında insan gözünden kaçabilecek küçük değişiklikleri fark eden ve raporlama yapan hekime yardımcı olan yazılımlardır. Bu tip ileri yapay zeka yazılımlarının merkezimizde kullanılması hastalarımızın yapay zeka destekli tanı almalarını sağlayarak tedavilerinin düzenlenmesinde büyük katkılar sağlamaktadır.
Beyin hacminin yapay zeka tarafından otomatik değerlendirilmesi ve raporlanması

▶ Alzheimer gibi demans hastalıklarının ayırıcı tanısı
▶ Normal yaşlanma ve hastalık arasında farkın tanımlanması
▶ Multipl skleroz (MS) hastalarında lezyonların takibi
▶ MS hastalarında mevcut olan lezyonların önceki tetkikleri ile yapay zeka tarafından kıyaslanarak yeni ortaya çıkan veya küçülen lezyonların gösterilmesi

Beyin tümörü hastalarının takibinde kitle büyüme veya küçülmesinin yapay zeka ile otomatik saptanması ve raporlanması Meme görüntülemede raporun yapay zeka destekli raporlanması (BIRADS formatına göre) Prostat görüntülemede raporun yapay zeka destekli raporlanması (PIRADS sistemine göre) Akciğer hastalıklarında nodül, kitle ve fibrozis gibi lezyonlarda ilerleme potansiyelini saptayan yapay zeka programları.

Sağlığınız bizim için değerlidir. Sağlığınızı nitelikli bir şekilde değendirin.

Hızlı Randevu Hattı

0232 908 0 908