Era Radyoloji Görüntüleme Hizmetleri San.ve Tic.A.Ş. olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlamış olduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Era Hakkında

Era Radyoloji Merkezi, uzman radyolog kadrosu, sağlık alanında deneyimli personeli ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile Bayraklı’da hizmet veriyor.

Radyoloji alanında Türkiye’nin en güvenilir merkezi olma hedefiyle yol alan Era; güler yüzlü, çözüm üreten hizmet ve üst düzey kalite anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.

Era Radyoloji Merkezi’nde; Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), Bilgisayarlı Tomografi (BT), Mamografi, Ultrasonografi Renkli Doppler, Kemik Dansitometri ve Dijital Röntgen çekimleri hijyenik koşullarda; hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştiriliyor.

 

Her biri ileri teknoloji ürünü olan gelişmiş cihaz altyapısına sahip Era, hekimlerin ve hastaların güvenilir, kaliteli ve net sonuçlara erişebilmesini sağlıyor. Ayrıca dijital arşivdeki görüntüleme raporları da hastalarla paylaşılıyor.

 

Yeni Nesil Radyoloji Merkezi Era, sağlık hizmetlerinin yanı sıra fiziki imkanlarıyla da hastalarının yüzünü güldürüyor. Gökdelenler bölgesinin kalbinde

bulunan Era, İzmir Adliyesi’ne sadece 5 dakika mesafede yer alan konumuyla hem ulaşım kolaylığı hem de otopark imkanı sunuyor.

Era’da iç mekanlar da hastaların rahatlığı dikkate alınarak tasarlandı. Geniş ve ferah bekleme salonları, dinlendirici müzik yayını, özel havalandırma sistemi Era’nın hastalarına sunduğu ayrıcalıklardan birkaçı…

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz: Günümüzde kullanılan son teknoloji cihazlarla en yeni, öncü, ileri görüntüleme teknikleri kullanarak hastalarımıza ve merkezimize hasta gönderen doktorlarımıza, tedavi planlamasında yardımcı olacak, meslek etiğine uygun, güvenilir, kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz: Etik değerlere bağlı kalarak en son teknolojik cihazları ve görüntüleme tekniklerini kullanıp ayrıca bu görüntüleme tekniklerini de geliştirerek hastalıkların tanısında dünyada tanınan bir merkez olmak.

bg-gebe-1-jpg1528902376.41364

ULTRASONOGRAFİ VE DOPPLER ULTRASONOGRAFİ

Ultrasonografi incelemesi ile ses dalgaları kullanılarak görüntülenme yapılmaktadır.

2sJazZtQ

BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ

Bilgisayarlı Tomografi vücut organlarına ait detaylı bilgiye ulaşmayı sağlayan kesitsel bir inceleme yöntemidir.

292762

MANYETİK REZONANS GÖRÜNTÜLEME

MRG vücudunuzdaki iç organların ve yapıların çok net, ayrıntılı resimlerini üreten özel bir tanı yöntemidir.

Hizmetlerimiz

Ultrasonografi /Renkli Doppler Ultrasonografi
Dijital Röntgen
Dijital Mamografi
Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR)
Bilgisayarlı Tomografi (BT)
Kemik Dansitometri
Biyopsiler (Meme ve Tiroid Biyopsisi)

Aklınıza takılan her türlü konuda
Era Radyoloji sorularınızı cevaplamak için bekliyor.